zamknij reklamę

Harmonogram treningów oraz podział na grupy

Harmonogram treningów oraz podział na grupy

Poniżej harmonogram treningów na wrzesień i część października. Treningi odbywać będą się wg. schematu:
PONIEDZIAŁEK (Koncertowa):
16.00 - 17.30 Grupa I (+ zawodnicy z * z gr 2)
17.30 - 19.00 Grupa II


WTOREK (Taneczna): treningi od września, dokładna godzina niebawem
Trening dla powołanych zawodników!

ŚRODA: (Dembowskiego, małe boisko):
Trening indywidualny19.30 - 20.30 - 4 wybranych zawodników

CZWARTEK (Koncertowa):
16.00 - 17.30 Grupa II
17.30 - 19.00 Grupa I

PIĄTEK (DEMBOWSKIEGO, DUŻE BOISKO):
16.00 - 17.30 Grupa II
19.00 - 20.30 Grupa I


Plan na najbliższe 2 tygodnie:
29.08 (poniedziałek): Treningi Koncertowa, 16.00 - 17.30 grupa I, 17.30 - 19.00 grupa II
31.08 (środa): Mecze kontrolne, 11.00 - 12.30 SEMP I - SEMP 2004, 12.30 - 14.00 SEMP II - SEMP II 2004
01.09 (czwartek): Treningi Koncertowa, 16.00 - 17.30 grupa II, 17.30 - 19.00 grupa I
02.09 (piątek): Treningi ul. Dembowskiego, LICEUM KAMIŃSKIEGO! (DUŻE BOISKO!): 16.00 - 17.30 grupa II, 19.00 - 20.30 grupa I
03.09 (sobota): Mecz ligowy SEMP - Victoria Sulejówek, 15.30, zbiórka 14.20, Koncertowa
04.09 (niedziela): Mecz ligowy Football Talents - SEMP II, 13.00, zbiórka 12.50, Boisko na Wyścigach.
05.09 (poniedziałek): 
Treningi Koncertowa, 16.00 - 17.30 grupa I, 17.30 - 19.00 grupa II
06.09 (wtorek): Trening dodatkowy dla powołanych zawodników, Taneczna
08.09 (czwartek): Treningi Koncertowa, 16.00 - 17.30 grupa II, 17.30 - 19.00 grupa I
09.09 (piątek): Treningi ul. Dembowskiego,LICEUM KAMIŃSKIEGO! (DUŻE BOISKO!): 16.00- 17.30grupa II, 19.00 - 20.30 grupa I
10.09 (sobota)?: Mecz ligowy Polonia - SEMP - gospodarze nie podali jeszcze terminu
11.09 (niedziela); Mecz ligowy SEMP II - Unia Warszawa, 11.30, zbiórka 10.20, Koncertowa


Podział na grupy (przypominam, że może się zmienić w trakcie sezonu, decyduje postawa na treningach i meczach):

Grupa 1:
Jankiewicz, Dziurda, Pańczyk, Ławniczak, Drzynicki, Komosa, Bryszewski, Gan, Białek, Borowski, Galimski, Hałubek, Dziurzyński, Stankiewicz, Rudziński, Parafianowicz, Lutyk

Grupa 2:
Skubisz, Bagiński, Kuśmierz, Słomiński*, Tkacz, Faszczewski, Juszczuk*, Wielocha*, Januchta, Dobrowolski, Budny, Dominiak, Kuśmierz, Maurin*, Michrowski, Werochowski, Zambrzycki, Cegliński

W razie pytań proszę o kontakt telefoniczny.

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości