zamknij reklamę

Obóz i plany na zimę

Obóz i plany na zimę

Poniżej informacje na temat obozu zimowego:
Data: 12.02.2017 - 19.02.2017
Miejsce: Krosno - hotel Portius***
Infrastruktura: Boisko ze sztuczną trawą przykryte balonem pneumatycznym, siłownia, lodowisko, basen
Wyżywienie: 3 posiłki dziennie (śniadanie i kolacja w formie stołu szwedzkiego, istnieje możliwość sugestii menu)
Kadra szkoleniowa: 3 trenerów
Ilość miejsc: 32-34 miejsca

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc obowiązuje zasada "kto pierwszy, ten lepszy". Przypominam, że dla zawodników z pierwszej grupy treningowej udział w obozie jest obowiązkowy.


PLAN OBOZU (może ulec delikatnym poprawkom):
Niedziela 12.02: Wyjazd z Warszawy w godzinach porannych, zakwaterowanie i obiad, sparingi SEMP I i SEMP II (przeciwnik do potwierdzenia), basen, kolacja
Poniedziałek 13.02: Śniadanie, trening, obiad, trening popołudniowy, siłownia, kolacja
Wtorek 14.02: Śniadanie, trening, obiad, trening popołudniowy, łyżwy, kolacja
Środa 15.02: Śniadanie, trening, obiad, sparingi SEMP I i SEMP II - Beniaminek Krosno, kulig kolacja
Czwartek 16.02: Śniadanie, trening, obiad, trening popołudniowy, siłownia, kolacja
Piątek 17.02: Śniadanie, trening, obiad, trening popołudniowy, łyżwy, kolacja
Sobota 18.02: Śniadanie, mecz sparingowy SEMP - Wisła Kraków, obiad, basen, kolacja
Niedziela 19.02: Śniadanie, mecz sparingowy SEMP II - rywal do potwierdzenia, obiad, wyjazd do Warszawy


Po zakończeniu rozgrywek ligowych (05.11) ulega zmianie grafik zajęć (podany zostanie w przyszłym tygodniu). Nasze zespoły będą uczestniczyć w lidze zimowej organizowanej przez RSSport. 
SEMP I rywalizować będzie w lidze rocznika 2004: http://www.rssport.pro/profesjonalne-rozgrywki-pilkarskie/zimowa-liga-rocznika-2004-w-praskiej-arenie-futbolu/
SEMP II rywalizować będzie w lidze rocznika 2005: http://www.rssport.pro/profesjonalne-rozgrywki-pilkarskie/zimowa-liga-rocznika-2005-w-praskiej-arenie-futbolu/
SEMP III rozgrywać będzie w weekendy sparingi pod balonem na Koncertowej.

SEMP I: Jankiewicz, Dziurda, Pańczyk, Ławniczak, Drzynicki, Bryszewski, Waker, Lutyk, Białek, Galimski, Borowski, Gan, Parafianowicz, Hałubek, Wróblewski

SEMP II: Młynik, Skubisz, Tkacz, Dziurzyński, Oracz, Faszczewski, Komosa, Juszczuk, Rudziński, Wielocha, Dominiak, Słomiński, Stankiewicz, Januchta, Werochowski, 

SEMP III: Młynik, Skubisz, Budny, Dobrowolski, Ferenc, Fereszka, Maurin, Michrowski, Kuśmierz, Markov, Stacho, Ptaszyński, Scherer, Sorochyndzki, Martyniuk, Wieczerzyński

Powiązana galeria:
zamknij reklamę

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości