Treningi w wakacje oraz informacje o obozie

Po zasłużonym odpoczynku wracamy do treningów. Zajęcia odbywać się będą w godzinach przedpołudniowych, przychodzą na nie zawodnicy z obu grup. Wszystkie zajęcia będą odbywać się przy Koncertowej. Poniżej harmonogram treningów:
29.07 - trening Koncertowa 9.00 - 10.30
01.08 - trening Koncertowa 9.00 - 10.30
03.08 - trening Koncertowa 9.00 - 10.30
08.08 - trening Koncertowa 9.00 - 10.30
09.08 - testy Koncertowa 17.30 - 19.00 [b]OBECNOŚĆ OBOWIĄZKOWA[/b]
10.08 - wyjazd na obóz do Sokółki
17.08 -
19.08 - wyjazd na turniej do Ostrowca (18 zawodników, powołania po treningu 01.08)
21.08 -
powrót z turnieju w Ostrowcu

25.08 - trening Koncertowa.

27/28.08 - sparingi na Koncertowej z FFA Warszawa

Bardzo proszę o wpłatę pozostałej części pieniędzy za obóz na konto klubowe do dnia 18.07.

Przypominam, że w dniu wyjazdu OBOWIĄZKOWO NALEŻY DOSTARCZYĆ KARTĘ OBOZOWĄ. W przypadku braku takiej karty lub jej zgubienia jest możliwość pobrania jej ze strony starszego rocznika, konkretnie w tym miejscu: http://semp02.futbolowo.pl/news/article/dla-zapominalskich-karta-obozowa

Plan obozu:
10.08: Wyjazd z Koncertowej około godziny 8, zakwaterowanie, obiad, trening, wyjście na basen, kolacja, gimnastyka korekcyjna
11.08: Śniadanie, trening, basen, obiad, zebranie zespołu, trening, kolacja, gimnastyka korekcyjna
12.08: Śniadanie, trening, basen, obiad, zebranie zespołu, trening, kolacja, gimnastyka korekcyjna
13.08: Śniadanie, sparing SEMP I - MOSP Białystok, sparing SEMP II - MOSP Białystok, obiad, wyjście nad Zalew w Sokółce, kolacja, gry i zabawy piłkarskie
14.08: Śniadanie, trening, basen, obiad, zebranie zespołu, trening, kolacja, gimnastyka korekcyjna
15.08: Śniadanie, trening, basen, obiad, zebranie zespołu, trening, kolacja, gimnastyka korekcyjna
16.08: Śniadanie, sparing SEMP I - Falkon Sokółka 2004, sparing SEMP II - Falcon Sokółka 2005, obiad, wyjście nad Zalew w Sokółce, kolacja, gry i zabawy piłkarskie
17.08: Śniadanie, sparing SEMP I - Jagiellonia, turniej wewnętrzny SEMPa II, obiad, powrót do Warszawy.

Co należy zabrać na obóz: KARTA OBOZOWA, komplet bielizny na każdy dzień, odzież termiczna), artykuły higieniczne, odzież do spania, buty do gry w piłkę (2 pary), sprzęt klubowy (dresy, koszulki, czapki), klapki, odzież zwykła (t-shirty, bluzy etc.), legitymacja szkolna, getry, OCHRANIACZE (najczęściej zapominane ;)), ręcznik, kąpielówki, rzeczy na basen, zeszyt, długopis, książka, ROLLER i karimata (obowiązkowo), EMULSJA PRZECIWSŁONECZNA, kieszonkowe (głównie na zakupy owoców, jogurtów, ale przede wszystkim na wejścia na basen - 1 wejście to koszt 3 zł).

Informacje dodatkowe: Telefony dozwolone, do dyspozycji 1x dziennie na 30 minut w czasie ciszy poobiedniej. Nie zabieramy tabletów, PSP, konsoli etc, dni będą wypełnione praktycznie bez jakichkolwiek przerw.