Treningi po obozie, podział na grupy, powołania na turniej w Nadrzeczu

Treningi po obozie wznawiamy w poniedziałek 27.02.2017 r. Obowiązuje dotychczasowy plan treningów. Zmiany w planach treningowych można spodziewać się około drugiego tygodnia marca.

Przypominam, że od poniedziałkowego treningu KAŻDY zawodnik na trening powinien być wyposażony w ochraniacze, roller, miniband (https://www.trainingshowroom.com/pl/p/MINI-BANDS-STANDARD/438 ZIELONY!!!) oraz wodę.

Na treningi przychodzimy 15 minut przed rozpoczęciem, tak by rozpocząć punktualnie po wcześniejszym zrollowaniu się.
Dopuszczalne są opóźnienia na treningi o 16 ze względu na zajęcia szkolne. Osoby spóźniające się na trening o 17.30 lub sobotnie (jeśli będą) NIE BĘDĄ WPUSZCZANE NA ZAJĘCIA!

Obecny podział na grupy:
Grupa 1: Jankiewicz, Bryszewski, Wróblewski, Pańczyk, Galimski, Ławniczak, Dziurzyński, Drzynicki, Parafianowicz, Gan, Borowski, Lutyk, Waker, Hałubek, Rudziński, Oracz.

Grupa 2: Dziurda, Skubisz, Młynik, Michrowski, Dominiak, Stankiewicz, Wielocha, Maurin, Białek, Januchta, Martyniuk, Ferszka, Juszczuk, Faszczewski, Werochowski, Budny, Dobrowolski, Kuśmierz, Markov, Stacho, Scherer, Słomiński, Tkacz.

W trakcie rundy są oczywiście możliwe rotacje, zarówno w górę, jak i w dół.

Powołania na turniej do Nadrzecza (17-19.03)
Jankiewicz, Bryszewski, Wróblewski, Pańczyk, Galimski, Ławniczak, Dziurzyński, Drzynicki, Parafianowicz, Gan, Borowski, Stankiewicz, Hałubek, Rudziński, Oracz, Waker

Najbliższe sparingi:
05.03.2017 (niedziela): LKS Chlebnia I - SEMP I godz. 16, LKS Chlebnia II - SEMP II godz. 17. Mecze w Chlebni.
12.03.2017 (niedziela): Rywal do potwierdzenia
17.03.2017 (piątek): SEMP I turniej w Nadrzeczu, SEMP II wolny weekend.
26.03.2017 (niedziela): Zwar Międzylesie - SEMP I, Zwar II Międzylesie - SEMP II, mecz w Międzylesiu, godzina do potwierdzenia.

W razie pytań proszę o kontakt telefoniczny.